ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому відбулася вулична акція "Збережи тепло у своєму місті"

Як заощадити у побуті говорили на вуличній акції "Збережи тепло у своєму місті"
Depo.
8 липня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому відбулася вулична акція "Збережи тепло у своєму місті"
У Хмельницькому відбулася вулична акція "Збережи тепло у своєму місті"

 Програма дозволяє мешканцям багатоповерхівок, а також приватних будинків проводити утеплення будівель, установку індивідуальних теплових пунктів та інші заходи, отримуючи компенсацію від держави при закупленні матеріалів.

"Деякі українські ОСББ та власники будинків уже скористалися умовами цієї програми, замінивши газові котли на негазові, а також утепливши свої оселі. Тепер вони економитимуть на опаленні до 50 %", - підкреслює Аелітта Олійник.

При проведенні акції,в розмовах хмельничани зупинялася на перевагах участі в державній програмі з енергоефективності. Також говорили про ощадливе використання води,газу,та електроенергії.

"Для цього варто виробити прості звички: слідкувати, аби з кранів надаремне не витікала вода, вимикати світло, коли в ньому немає потреби, завжди вимикати на ніч електроприлади. Тим, хто споживає багато електроенергії, стануть у пригоді двозонні лічильники. Вони дозволять заощаджувати кошти, споживаючи більше електроенергії вночі, коли вона дешевша", - пояснила містянам Аелітта Олійник.

На вулицях Кам'янецькій, Гагаріна та Володимирівській на інформаційних дошках біля під'їздів багатоповерхівок та зупинок громадського транспорту були розклеєні плакати із докладним поясненням способів економії тепла, води, газу та світла в квартирах.

Більше про заощадження у побуті читайте на Хмельницький depo.ua.