У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану

В соцмережах ніяк не заспокояться, обговорюючи корупційні оборудки поліції
Depo.
30 вересня 2016 20:25
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану
У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану

Нерозуміння позиції Хмельницької Ради майдану, що стала на захист очільника обласної поліції Миколи Семенишина, опублікував в ФБ громадський активіст Олексій Голєншин, повідомляє Depo.Хмельницький.

Його "епітафія" щодо революційних настроїв і боротьби за справедливість місцевих активістів викликала чимало обговорень.

У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану - фото 1

"Майдан уже не тот. Уже можно закрывать глаза на факты хищения в полиции потому, что генерал человек "хороший", - пише активіст. - Да факты для них вовсе не аргумент. Кончились там люди которые последовательно отстаивают принципы Революции."

Такі прямі звинувачення користувачі соцмереж сприйняли по-різному. Хтось захищє генерала, хтось обурюється різкістю висловлювань, хтось з'ясовує компетенцію громадських організацій.

У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану - фото 2

У Хмельницькому продовжуються "диспути" про поліцейськго генерала і Раду майдану - фото 3

Схоже допоки не буде конкретної реакції столичного керівництва ГУ НП, доти роздмухуватимуться суперечки з-поміж активістів.

Нагадаємо, Хмельницька "Рада майдану" розділилась на два табори через Семенишина, раніше голова "Ради майдану" Алім Міщук заявляв, що впевнений у непричетності Семенишина до дерибану палива і грошей, призначених на АТО і пообіцяв генералу всебічну підтримку ради.  

Скандал довкола керівництва ГУ НП  розгорівся нещодавно, коли Генпрокуратура розкрила корупційну схему в поліції Хмельниччини. З-поміж іншого говорилося і про оборудки з грішми, що мали б бути спрямовані на потреби АТО.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті <