У Хмельницькому Деканоїдзе двічі поставили у незручне становище

Незручні запитання від журналістів та вимога говорити українською - з такими складнощами зіткнулась сьогодні Хатія Деканоїдзе у Хмельницькому
Depo.
2 липня 2016 15:30
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому Деканоїдзе двічі поставили у незручне становище
У Хмельницькому Деканоїдзе двічі поставили у незручне становище

Голова Нацполіції сьогодні у Хмельницькому кілька разів потрапляла у незручне становище, передає Depo.Хмельницький.

Пыд час урочистої промови, яку полісвумен виголошувала російською, з натовпу кілька разів вигукували, аби вона говорила українською. Втім, Хатія не зважала і продовжила говорити російською.

Далі, коли очільниця поліції пішла "в народ", вітати новостворені ГРПП, знову трапився конфуз.

Деканоїдзе попросили прокоментувати інформацію стосовно того, що в деяких районах поліцейським довелося укомплектовувати свої автомобілі власним коштом: купувати планшети, наліпки на машини.

Голова Нацполіції одразу ж переадресувала це запитання начальнику обласного управління Нацполіції Миколі Семенишину, який звісно ж, усе заперечив.

Він повідомив, що ціна запуску проекту ГРПП- більше 8 мільйонів гривень, включаючи придбання автомобілів.

"Звісно, планшети ми придбали за рахунок благодійної допомоги, завдяки порозумінню з територіальними громадами. Програмне забезпечення та формений одяг, за словами генерала третього рангу, був закуплений за кошти Нацполіції. А 44 планшети, які є в групах швидкого реагування купили за рахунок підприємців, щоб швидке поліцейські приступили до роботи. Та чи купували поліцейські планшети за власні кошти? Такої інформації в мене немає, - заявив Микола Семенишин. - Такого завдання мною не ставилося. Керівники мали звернутися до районних органів влади щодо надання допомоги в якості планшетів".

Нагадаємо, сьогодні у Хмельницькому відбувся урочистий запуск ГРПП.

Після урочистостей на майдані в обласному центрі Деканоїдзе мала вирушити відкривати першу поліцейську станцію в Дунаївцях. Втім, у зв'язку з масовими безладами у столиці, терміново перервала свій візит на Хмельниччину і повернулась до Києва.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та