На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування

Сьогодні й вони отримали перший свій інструктаж
Depo.
2 липня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування
На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування

На майдані Незалежності у Хмельницькому відбувся перший урочистий інструктаж груп реагування патрульної поліції з усієї області, повідомляє Depo.Хмельницький.

Відтепер в області працюватиме 20 екіпажів так званих ГШРів. Згодом долучиться ще 13 і загалом їх в області буде 33.

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 1

Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, вітаючи подільських правоохоронців із такою визначною подією, заявила: "Хмельницька поліція - найкраща. Вона відродить довіру суспільства до правоохоронців".

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 2

Як і планували в ГУ НП - поліцейські виходять з кабінетів на вулиці у всіх містах і селах області. Кожна група швидкого реагування працює цілодобово.

За кожною групою, що складається з двох осіб, закріплений автомобіль зі спеціальними розпізнавальними знаками. Поліцейським видали зброю, планшетні комп’ютери, бронежилети, рації, аптечки, гумові кийки.

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 3

Відтепер вони виконуватимуть обов’язки патрульної служби та дільничних інспекторів поліції. Основне їхнє завдання – оперативно реагувати на звернення та забезпечувати громадський порядок у містах і селах області.

У райцентрах на виклик ГШР має приїжджати за 6-7 хвилин, на дорогу до села їм дають до 20 хвилин.

Кількість ГШРів у районі залежить від особливостей географічного розташування та сусідства з іншими районами. Вся бласть поділена на сектори. У кожному секторі базується одна група. Однак, озподілення груп за секторами є досить умовним, адже при отриманні виклику диспетчер відсилатиме на місце пригоди ту групу, яка перебуває найближче.

На Хмельниччині уже діє Автоматизованої системи управління поліцейськими "Цунамі". Центр прийняття повідомлень - служба "102", вирішує завдання з прийняття та реєстрації повідомлень про злочини та події на єдиній інформаційній базі.

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 4

Хмельниччина перша в Україні повністю покрила область системою роботи колцентру "102" до того ж, з практично укомплектованим штатом, формою і жетонами. "Цунамі" автоматично скорочує час реагування, пришвидшує пошук і затримання порушників, разом з тим контролюється й робота самих патрульних.

До слова, ГШРи слідчих чи оперативних дій вони не проводять, а лиш охороняють місце події, спілкуються з заявниками чи потерпілими до того часу, поки не прибуде слідчо-оперативна група. Крім того, в обов’язки ГШР входить забезпечення дорожнього руху та профілактичні заходи серед населення.

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 3

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 4

На Хмельниччині Хатія Деканоїдзе презентувала групи швидкого реагування - фото 5

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та