Теофіпольці зайняли перші місця на чемпіонаті України з гирьового спорту

На чемпіонаті України з гирьового спорту, що відбувся на Запоріжжі, спортсмени з Хмельниччини взяли призові місця

Теофіпольці зайняли перші місця на чемпі…

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Теофіпольської РДА, нещодавно в м. Токмак Запорізької області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, присвячений 120-річчю гирьового спорту в Україні серед чоловіків і юніорів (двоборство), жінок і юніорок (ривок). Серед представників з 23 областей участь у турнірі взяли і спортсмени з Теофіпольського району.

Хмельниччину на чемпіонаті представляли Василь Михайлінчик - заслужений майстер спорту з гирьового спорту, двохразовий Чемпіон світу 2011-2012 років, Палмір Квіквініа - майстер спорту з гирьового спорту, Чемпіон України та володар Кубка України та Володимир Ризак. Спортсмени зайняли на чемпіонаті України з гирьового спорту перші місця.

Теофіпольці зайняли перші місця на чемпіонаті України з гирьового спорту - фото 1

Зокрема, Василь Михайлінчик зайняв на чемпіонаті І місце серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг з результатом 225 підйомів; Палмір Квіквініа зайняв на чемпіонаті І місце серед чоловіків у ваговій категорії до 80 кг з результатом 257 підйомів; Володимир Ризак - виконав майстра спорту з гирьового спорту в Україні у ваговій категорії до 75 кг, сума підйомів - 185.

Довідка. Михайлінчик Василь Володимирович займається гирьовим спортом вже 15 років. Він є тренером Квіквінії Палміра Мірабовича, який тренується 6 років поспіль.

Новоставецьку спортивну школу відвідує 30 дітей.

Ці змагання були відбором на чемпіонат світу, який відбудеться в Словенії 15 жовтня цього року.