Стрес-тест з вогневої підготовки провели для спецпризначенців у Хмельницькому

Воїни-розвідники 8 окремого полку спецпризначення ССО ЗСУ під керівництвом досвідчених військових інструкторів з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та штатного підрозділу інструкторів полку проходять вишкіл

Триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО - підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис армійців у Фейсбуці.

Вкотре відбувся стрес-тест з вогневої підготовки. Військові переймають досвід передових методик підготовки спецпризначенців у володінні зброєю, який використовують армії країн НАТО. Ефективні навички та вміння відпрацьовані до автоматизму в поєднанні з хорошою фізичною, психологічною підготовкою - такий бажаний результат співпраці у класах та в полі.

Погодні умови додали важкості проходження, та хлопці справились, показавши високі показники.

Стрес-тест - комплексна вправа на швидкість, де оцінюється майстерність володіння штатною стрілецькою зброєю в поєднанні з фізичними навантаженями і реагуванням на різного роду ввідні, які під час її виконання надходять від інструкторів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ