Як Хмельницькі спецпризначенці проходять вишкіл за стандартами НАТО

Триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО - підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Як Хмельницькі спецпризначенці проходять…

Сьогодні, 7 березня, спецпризначенці під керівництвом досвідчених військових інструкторів з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та штатного підрозділу інструкторів полку проходили стрес-тест з вогневої підготовки за курсом Advance, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією офіцера відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрія Агєєва.

"Стрес-тест - комплексна вправа на швидкість де оцінюється майстерність володіння штатною стрілецькою зброєю в поєднанні з фізичними навантаженями і реагуванням на різного роду ввідні, які під час її виконання надходять від інструкторів," - підкреслює офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ полку капітан Олег Фугело.

Військовослужбовець від місця старту долає 130-150 метрів, виконує вправи стрільб з автомата по різних мішенях лежачи, з коліна, в русі, з правого, лівого плеча, із-за різного типу укриттів. Приховано, під пильним оком інструкторів, пересувається до визначеного місця, знову вражає цілі, потім мусить до іншої точки ведення вогню тягнути важкий ящик з умовним боєкомплектом. І знову стрільба на ураження з укриття: справа, зліва, зверху – до повного знищення. Наприкінці дистанції треба з десяток метрів протягнути вантаж на мотузці і чим дужче, імітуючи відхід від противника, що переслідує, здолати ще сотню метрів, обігнати при цьому інструктора і пересікти фінішну лінію.

Командир підрозділу спецпризначенців каже, що усі його підлеглі із завданням справились: хтось – краще, хтось – гірше.

"Найголовніше - безцінний досвід передових методик підготовки спецпризначенців у володінні зброєю, який використовують кращі армії НАТО. Ефективні навички та вміння відпрацьовані до автоматизму в поєднанні з хорошою фізичною, психологічною підготовкою - бажаний результат нашої щоденної співпраці у класах та в полі," - переконаний офіцер.

Вже наступного тижня спецпризначенці відпрацьовуватимуть тактику дій груп в умовах міської місцевості.

Нагадаємо, курс розрахований на 7 тижнів. Воїни-розвідники під керівництвом українських, литовських і американських військових інструкторів вдосконалюють свою майстерність і навички у тактичній медицині, тактиці дій при безпосередньому зіткненні з противником у різних типах місцевості, спеціальній розвідці, вогневій, спеціальній підготовці. Завершиться курс триденним тактико-спеціальним навчанням, яке пройде в навчальному Центрі ССО на Житомирщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme