UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Стратегія розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки: Стартує обговорення

Відбулася презентація та обговорення проєктів Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки

Стратегія розвитку Хмельницької області…

Про це передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облдержадміністрації.

До засідання керівного комітету з розробки проєкту долучилися голова ОДА Дмитро Габінет, голова ОР Михайло Загородний та експерт з питань стратегічного планування Петро Мавко.

Дмитро Габінет зазначив, що метою сьогоднішнього засідання керівного комітету є презентація та обговорення проєктів Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

"На сьогодні кожна країна, що вважає себе цивілізованою, має свій орієнтир розвитку. Таким орієнтиром для нашого регіону є Стратегія розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки. І це не просто документ на папері, відповідно до якого розподіляються кошти державного та місцевих бюджетів. В основі стратегії – системне бачення подальшого розвитку, – зауважив голова адміністрації. – Громада мусить визначитись, куди їй рухатись, а інвестори мусять розуміти, які сфери діяльності є найефективнішими для вкладень коштів у регіоні".

Робота тривала 8 місяців, починаючи від повного соціально-економічного аналізу області за 4 роки до розробки остаточного варіанту документів.

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олена Бохонська розповіла присутнім про головні маркери роботи. Головними цілями стратегії є підвищення конкурентноспроможності регіональної економіки, зростання інноваційного потенціалу і смарт-спеціалізація,  розвиток людського потенціалу та підвищення якості житття та збереження довкілля.

До плану реалізації увійшло 62 проекти загальною вартістю 10,4 млрд грн.

Керівний комітет одноголосно підтримав презентований проєкт Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки. Далі документ винесуть на громадські слухання та затвердження сесії обласної ради. 

Нагадаємо, напередодні посадовці Хмельницької ОДА розглянули проєкт бюджету на 2020 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"