Славутський мер шукає підтримки в Кличка

Сидор пропонує Асоціації міст України долучитися до участі у судовій справі міста з метою належного захисту прав пільговиків
Depo.
11 серпня 2016 08:31
ФОТО: depo.ua
Славутський мер шукає підтримки в Кличка
Славутський мер шукає підтримки в Кличка

Захищаючи права пільговиків, Славутський міський голова шукає підтримки в Віталія Кличка як голови Асоціації міст України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту мерії.

Василь Сидор вчергове висловився про бездіяльність Уряду щодо вирішення колапсу з перевезенням пільгових категорій населення на маршрутах загального користування.

"З метою належного захисту прав пільговиків, уникнення ситуацій припинення роботи перевізників, Славутською міською радою Хмельницької області подано позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України, - йдеться в зверненні. - Відповідно до ухвали суду у справі №826/8975/16 за вказаним позовом відкрито провадження та призначено судовий розгляд справи на 22 вересня 2016 року о 10:10 год."

Щоб справа набула вирішення на користь людей, міський голова Славути і голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України говорить про необхідність консолідації.

"У разі об’єднання зусиль усіх міст України ми зможемо відстояти інтереси громад, тому звертаюсь до Вас із пропозицією розмістити на офіційному веб-сайті Асоціації міст України вказану інформацію, а також пропоную Асоціації міст України долучитись до участі у цій судовій справі на стороні позивача," – пише Сидор.

До слова, це далеко вже не перший випадок, коли Василь Сидор звертається за підтримкою до Віталія Кличка. Славутський мер просить захисту у Кличка.

Наприкінці березня Сидір написав аж два листа Київському градоначальнику.

В першому листі йшлося про ігнорування державними інституціями нагальних потреб місцевих громад, чим спричиняється соціальна напруга. В місцевих бюджетах намеє коштів на фінансування пільгових перевезень, професійно-технічної освіти, різниці тарифів, медичної та освітянської галузі.

В іншому -  вкотре порушив питання відшкодування коштів населенню, що проживає в зоні ризику.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та