ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Славутський мер просить захисту у Кличка

Василь Сидор написав Віталію Кличку два листа
Depo.
28 березня 2016 13:27
ФОТО: depo.ua
Славутський мер просить захисту у Кличка
Славутський мер просить захисту у Кличка

Голова Славутської міськради і, водночас, голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Василь Сидор звернувся листами до голови Асоціації міст України Віталія Кличка, передає Depo.Хмельницький.

У своєму Фейсбуці Василь Сидор опублікував два листа, у яких він від імені місцевої асоціації просить допомоги у Київського градоначальника.

В першому листі йдеться про ігнорування державними інституціями нагальних потреб місцевих громад, чим спричиняється соціальна напруга.

В місцевих бюджетах намеє коштів на фінансування пільгових перевезень, професійно-технічної освіти, різниці тарифів, медичної та освітянської галузі.

Тому, Хмельницьке регіональне відділення наполягає на проведенні правління Асоціації міст України в термін до 15 квітня з визначенням подальших спільних дій у вирішенні існуючих проблем громад.

В іншому зверненні до Кличка Василь Сидор вкотре порушив питання відшкодування коштів населенню, що проживає в зоні ризику.

Голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України просить Кличка розглянути можливість підготувати позови до керівників центральних органів державної влади щодо грубих порушень Конституції та Законів України, перекладання обов’язків держави на місцеві бюджети.

Нагадаємо, Славута недоотримала майже сім мільйонів гривень за життя у 30-кілометровій зоні спостереження.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та