Шепетівчани змусили теплопостачальників піти на правопорушення - зірвати пломби (ВІДЕО)

Пра­ців­ни­ки ТОВ "Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест" зір­ва­ли плом­би на га­зо­во­му тру­боп­ро­во­ді та від­кри­ли кран по­да­чі бла­кит­но­го па­ли­ва.

Шепетівчани змусили теплопостачальників…

Зран­ку 13 лис­то­па­да пра­ців­ни­ки ТОВ "Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест" під тиском містян зір­ва­ли плом­би на га­зо­во­му тру­боп­ро­во­ді, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "День за днем".

На по­чат­ку ро­бо­чо­го дня на під­при­ємс­тво теп­ло­ле­ме­ре­жі прий­шли ше­пе­тів­ча­ни з ви­мо­гою увім­кну­ти цен­тра­лі­зо­ва­не опа­лен­ня.

На­лаш­то­ва­ні рі­шу­че спо­жи­ва­чі ви­ма­га­ли, аби пра­ців­ни­ки зір­ва­ли плом­би на га­зоп­ро­во­ді і від­кру­ти­ли за­сув­ку.

Пра­ців­ник зір­вав плом­бу, пі­дій­шли його ко­ле­ги вий­ня­ли заг­лушку, щось у тру­бах за­ши­пі­ло. Ска­за­ли що це газ.

За словами ж ке­рів­ни­ка ПАТ "Ше­пе­тів­ка Газ" Во­ло­ди­ми­ра Ту­рінсь­ко­го, те що во­ни са­мо­віль­но зір­ва­ли плом­би - зло­чин.

"Пе­рек­ри­ємо в ін­шо­му міс­ці. Там від­рі­же­мо, заг­лу­ши­мо і все. Ми ли­ше тран­спортна ор­га­ні­за­ція, а пос­та­чаль­ник га­зу єди­ний виз­на­че­ний Ка­бі­не­том Мі­ніс­трів Ук­ра­їни - НАК "Наф­то­газ". На сьогод­нішній день для "Енер­го­ін­весту" пос­та­чаль­ник не на­дав но­мі­на­цій," - резюсує Турінський.

Нагадаємо, цими вихідними Шепетівчани вивели на дорогу дітей із власноруч намальованими плакатами, які вимагали від президента реакції на ситуацію із зривом опалювального сезону в місті.

То вже була друга акція із перекриттям траси шепетівчан, які так і не дочекалися обіцяного тепла.

Причина - борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за спожитий газ.

У НАК "Нафтогаз" натомість кажуть, що ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" не отримає газу поки не погасить хоча б п'ять мільйонів заборгованості із загальної суми 57 млн грн.

Тим часом, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" показала структуру заборгованості за теплопостачання та звинувачує владу Шепетівки у спекуляціях на темі заборгованості.

Містяни так і недочекалися обіцяного з 23 жовтня опалювального сезону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"