UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У кожного своя правда: "Шепетівка Енергоінвест" роз'яснило структуру мільйонних боргів

Енергопостачальна компанія звинувачує владу Шепетівки у спекуляції на темі заборгованості за теплопостачання. Люди, тим часом, мерзнуть - хто на дорозі, а хто вдома

У кожного своя правда: "Шепетівка Енерго…

Не припиняються взаємні звинувачення з боку влади міста Шепетівки та ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на адресу одне одного з питання "хто винен у зриві опалювального сезону, передає Depo.Хмельницький.

На адресу редакції надійшов лист від ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", у якому міститься роз'яснення структури боргу компанії.

"Сьогодні відбувається відверта спекуляція з боку влади міста Шепетівка на темі заборгованості теплопостачального підприємства ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". У зв'язку з цим, підприємство ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" офіційно інформує про рівень заборгованості та структуру боргу станом на 01.11.17р", - йдеться у листі.

Дебіторська заборгованість підприємства ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" перед НАК "Нафтогаз України" складає 46,7 млн грн, з яких:

27,45 млн грн - це не відшкодована державою різниця в тарифах та 3,98 млн - не відшкодовані державою пільги та субсідії. Отже, в сумі виходить 31,43 мільйонів гривень підприємству боргує держава.

"Після компенсації державою різниці в тарифах, пільг та субсидій, борг підприємства залишиться на рівні 15,27мільйона гривень", - кажуть енергетики.

Водночас, загальна заборгованість споживачів підприємства за послуги теплопостачаннясьогодні складає 8,79 млн грн.

"Після повернення компенсацій державою та розрахунку споживачів за послуги, борг підприємства зменьшиться до рівня 6,4 мільйонів -реальна сума дебіторської заборгованості перед НАК "Нафтогаз України", - підсумували в енергоінвесті.

Після відшкодування підприємству вищезгаданих сум та своєчасній оплаті споживачів за послуги централізованого опалення ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", у свою чергу, обіцяє повністю погасити всю заборгованість перед НАК "Нафтогаз України".

А 17,1 млн грн - штрафи та пені НАК "Нафтогаз України" будуть повністю списані після реструктуризації боргу, яким підприємство наразі займається.

Нагадаємо, шепетівчани ж, тим часом, мокнуть і мерзнуть під дощем, вчергове перекривши рух транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"