Щось пішло не так: Чому позачергова сесія Хмельницької облради не відбулася

На заплановану головою облради Віолетою Лабазюк позачергову сесію прийшли лише журналісти

Журналіст регіональної редакції Depo.Хмельницький
Щось пішло не так: Чому позачергова сесі…

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Два дні тому голова Хмельницької облради Віолета Лабазюк оприлюднила розпорядження про те, що 18 лютого 2021 року скликається четверта позачергова сесія. На засіданні мали розглянути два "ковідні" звернення: одне – до президента і Кабміну, інше – до голови облради.

Депутатам пропонувалося з'ясувати, якою вакциною, в якій кількості та коли буде забезпечена Хмельницька область та з'ясувати, як буде організовуватися та проводитися імунізація жителів області.

Проте, щось пішло "не так", як собі запланувала Лабазюк. За інформацією облради, звернення з пропозицією про скликання пленарного засідання надійшло від голови фракції  "ЄС" Аліни Коваль та підписане групою депутатів.

Підписи за скликання позачергової сесії Хмельницької облради

Підписи за скликання позачергової сесії Хмельницької обласної ради

Одразу потому представники трьох фракцій заявили про своє бачення синуації. Фракція "За конкретні справи" відреагувала першою: "Ми не будемо співучасниками брудних політичних ігор, які ініційовані окремими посадовими особами органів місцевої влади в аспекті тематики вакцинації населення". Фактично вторили їм і "тимошенківці": "Вважаємо скликання позачергової сесії нічим іншим, як елементами політичного піару та демонстрації подвійних стандартів." А "слуги" у своїй заяві згадали ще й про інше: "Масове скупчення людей на позачергових сесіях обласних рад, присвячених питанню вакцинації, аж ніяк не сприяє покращенню ситуації із захворюванням на коронавірус та не має під собою ніякого здорового підгрунтя."

Зрештою, на позачергову сесію обласної ради прийшли лише журналісти. Керівництво ради, намагаючись хоч якось виправити ситуацію, оприлюднило розпорядження Віолети Лабазюк, яка є представницею партії "За майбутнє". Цим документом вона припиняє дію попереднього розпорядження, тобто про скликання сесії.

Розпорядження Віолети Лабазюк

Як повідомила ЗМІ заступниця керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, причиною скасування розпорядження про позачергову сесію стала заява фракції "Європейська солідарність", яка раніше його ж ініціювала скликання.

А питання щодо "вакцинних" звернень перенесені на чергову сесію ради, що запланована на кінець березня.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"