ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Претенденти подолали черговий етап на шляху до оновленої поліції Хмельниччини

Кандидати уже пройшли психологічні тести. На черзі - особисті співбесіди та спецперевірка
Depo.
3 жовтня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
Претенденти подолали черговий етап на шляху до оновленої поліції Хмельниччини
Претенденти подолали черговий етап на шляху до оновленої поліції Хмельниччини

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі УМВС України в області, тестування у нову поліцію Хмельницького триває.

Наразі кандидати уже пройшли психологічний тест, після результатів якого учасників запросять на особисту співбесіду. На тих, хто пройде наступний етап, чекає спеціальна перевірка.

Скільки потенційних полісменів "відсіяли" на попередніх етапах поки невідомо. Проте у міліції повідомляють, що із 5 тисяч бажаючих наразі залишилося трохи більше тисячі. Більшу частину охочих "відсіяли" на медичній комісії за станом здоров'я. Близько 1100 чоловіків та жінокпройшли фізичну підготовку,приблизно така ж кількість отримала запрошення у наступний етап - психологічне тестування.

Щодо результатів психологічного тесту, то у прес-службі повідомили, що їх опрацюванння відбувається в Києві, тож результатів поки немає.

Тих, кого пропусять у наступний етап, запрошуватимуть на співбесіду.

Окрім цього, обов'язковим етапом для кандидатів є спеціальна перевірка, на її згоду кандидати уже написали заяви. Міліціонери повинні опрацювати інформацію стосовно майбутніх кандидатів, поспілкуватись з їх рідними та колегами по роботі.

"Спеціальна перевірка буде проводитись лише на кандидата. Раніше, щоб служити у міліції, перевіряли батьків, братів,сестер, бабусів та дідусів - усіх близьких родичів. Сьогодні перевіряють лише кандидата. Тобто, якщо у когось з родичів майбутнього поліцейського є судимість, то це ніяк не вплине на його подальшу службу у поліції", - наголосили у міліції.

До слова, нещодавно уряд затвердив нову форму нового повсякденного зразка форменого одягу для поліцейських. Як повідомили у прес-службі МВС, його отримуватимуть ті працівники поліції, які або щойно вступили на службу, або працівники міліції, які пройдуть переатестацію. Вже найближчим часом розпочнеться виробництво нової форми.

Читайте також На зміну дільничим на Хмельниччині з'являться шерифи

У Хмельницькому перші патрульні заступлять на службу 26 грудня

Більше про нову поліцію - на khm.depo.ua