ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому перші патрульні заступлять на службу 26 грудня

А вже з 7 листопада в Україні не буде старої міліції
Depo.
14 вересня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому перші патрульні заступлять на службу 26 грудня
У Хмельницькому перші патрульні заступлять на службу 26 грудня

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Вести",  з 7 листопада в Україні не буде старої міліції, її замінить нова поліція. Так заявив глава МВС Арсен Аваков в Чернігові у неділю під час презентації набору в нову поліцію.

"До кінця року в Україні буде 6-7 тис. поліцейських, всього - близько 152 тисяч", - сказав глава МВС, зазначивши, що "це не означає, що всіх, в тому числі в кращих співробітників - "під ніж", головне - перезавантаження змісту".

За його словами, всі процеси реформування запускаються в 2015 році, але до кінця року вони не завершаться. Аваков також підкреслив, що до кінця року на поліцію передбачено спрямувати близько 140 млн грн, відповідні зміни в держбюджет повинен внести парламент.

Також необхідну допомогу і підтримку Україні надають іноземні партнери з США, Канади, Японії та ЄС.

Аваков повідомив дати появи нової патрульної поліції в містах України. Зокрема, у Харкові перші патрульні приймуть присягу і заступлять на службу 26 вересня, в Миколаєві - 19 грудня, у Луцьку нова патрульна поліція почне роботу 21 грудня, в Ужгороді та Мукачеві - 23 грудня, в Хмельницькому та Дніпропетровську - 26 грудня.

Крім цього Аваков розповів про старт набору в нову патрульну поліцію ще у 20 містах країни: Івано-Франківськ - 3 вересня, Вінниця - 6 вересня, Чернігів - 13 вересня, Херсон - 15 вересня, Черкаси - 21 вересня, Кременчук - 21 вересня, Полтава - 23 вересня, Слов'янськ, Краматорськ - 26 вересня, Житомир - 2 жовтня, Чернівці - 4 жовтня, Рівно - 6 жовтня, Запоріжжі - 10 жовтня, Тернопіль - 14 жовтня, Кіровоград - 22 жовтня, Кривий Ріг - 22 жовтня, Сєвєродонецьк, Лисичанськ - 29 жовтня, Маріуполь - 5 листопада, Суми - 7 листопада.

Читайте також Сьогодні стартує набір у патрульну поліцію ХмельницькогоУ Хмельницькому завершився прийом у нову поліцію

Більше про нову поліцію читайте на Depo.Хмельницький.