На Хмельниччині військові авіатори провели перші цьогоріч польоти

Відпрацьовували єдину методику відновлення та підтримання навичок льотного складу з техніки пілотування навігації після перерви вдень і вночі у складних метеорологічних умовах при встановленому мінімумі погоди

На Хмельниччині військові авіатори прове…
Фото Сергій Жмурко

Про це повідомив Depo.Хмельницький офіцер #АрміяInform_Хмельницький Сергій Жмурко.

В бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, проведена перша льотна зміна у 2020 році. За давньою традицією та у відповідності до керівних документів були сплановані та успішно проведені командирські польоти.

Темою льотної зміни стало відпрацювання єдиної методики відновлення та підтримання навичок льотного складу з техніки пілотування навігації після перерви вдень і вночі у складних метеорологічних умовах при встановленому мінімумі погоди. У відповідності до планової таблиці льотні екіпажі бригади виконували польоти в зоні пілотування та за маршрутами.

А напередодні польотів в частині під керівництвом начальника відділу тактичної авіації – заступника начальника управління підготовки та застосування авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Юрія Погорєлого були проведені методичні заняття.

Один за одним льотні екіпажі бригади на літаках СУ-24М, СУ-24МР та Л-39 піднімались в небо для виконання польотних завдань.

Чітко, професійно та злагоджено діяли усі підрозділи та служби забезпечення частини. Не зважаючи на не дуже сприятливі погодні умови, своєчасно та якісно була підготовлена інфраструктура аеродрому. Без відмов відпрацювала автомобільна та спеціальна техніка, засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року саме бригада тактичної авіації імені Петра Франка визначена кращою у Повітряних Силах Збройних Сил України.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"