UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Військові авіатори Хмельниччини стали кращими в ЗСУ

Бригада тактичної авіації імені Петра Франка в чергове підтвердила свій високий професійний рівень

Військові авіатори Хмельниччини стали кр…
Фото Сергій Жмурко

Про це Depo.Хмельницький повідомив офіцер АрміяInform_Хмельницький Сергій Жмурко.

За підсумками року бригада авіаторів ім.Петра Франка визнана кращою авіаційною бригадою Повітряних Сил Збройних Сил України. Впродовж року авіатори постійно підтримували та удосконалювали льотні навички. За рік у бригаді провели 82 льотні зміни, середній наліт складає більше 28 годин.

В активі бригади польоти вдень та вночі, у простих та складних метеорологічних умовах, польоти при встановленому мінімумі погоди в зоні пілотажу та за маршрутами. Досвідчені екіпажі бригади відпрацьовували польоти парами на малих та гранично малих висотах та виконували вправи з бойового застосування на авіаційному полігоні. 

"Наша бригада – це добре налагоджений військовий механізм, де від вміння та фахової підготовки кожного військовослужбовця залежить загальний результат. Саме завдяки особовому складу ми досягли певного успіху. Ми не плануємо зупинятись на досягнутому і рухаємось вперед", - зазначає командир бригади полковник Євген Булацик.

Свій високий професійний рівень льотні екіпажі бригади підтвердили і під час виконання завдань на стратегічних командно-штабних навчаннях "Козацька воля - 2019" та міжнародних навчаннях "СІ БРИЗ 2019". Авіатори успішно виконали усі поставлені завдання з підтримки підрозділів ДШВ та механізованих бригад під час спільних навчань на загальновійськових полігонах. 

Екіпаж бригади представляв Повітряні Сили Збройних Сил України на міжнародному авіа шоу "АЕРОБАЛТІК 2019" в Республіці Польша. Присутність потужного СУ-24М з бортовим номером "08", що пройшов ремонт і модернізацію на заводі "НАРП", пілотованим командиром бригади військовим льотчиком 1 класу полковником Євгеном Булациком на летовищі міста Гдиня викликав величезний інтерес у польських глядачів і гостей міста. Вперше літак подібного типу приймав участь в авіащоу. 

Після тривалої перерви у більше як 20 років, в бригаді проводяться контрольні випробування уніфікованого підвісного агрегату заправки  "УПАЗ" для  здійснення дозаправки у повітрі. Під час випробувань на першому етапі екіпаж літака-заправник успішно стикувався з літаком СУ-24М.

В подальшому сплановано і будуть відпрацьовуватись польоти цих екіпажів з практичною частиною випробувань – дозаправкою пальним від літака-заправника. А після завершення випробувань, і решта льотних екіпажів бригади долучаться до виконання вправи з дозаправлення в повітрі.

В бригаді планомірно проводиться робота по підготовці і по практичному навчанні курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил Збройних Сил України.  

Високий рівень бригади – це кропітка, чітка, професійна і відповідальна робота льотного та інженерно-авіаційного складу, усіх підрозділів та служби частини. Якісно та на високому рівні утримується інфраструктура аеродрому. Автомобільна та спеціальна техніка, засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів завжди готові до забезпечення польотів.

Окрім того, за підсумками року визнані кращими у Повітряних Силах озброєння бригади, інженерно-авіаційна служба розвідувальної ескадрильї, обслуга обслуговування висотного спорядження та підрозділ охорони.

Високий рівень бригади тактичної авіації імені Петра Франка підтримали і військовослужбовці, які виконували бойові завдання з забезпечення територіальної цілісності держави у складі підрозділів морської піхоти та ДШВ в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, днями старокостянтинівські авіатори повернулися з бойових позицій з-під Маріуполя. Група військових сім місяців виконувала бойові завдання у складі 36 бригади морської піхоти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"