UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Очисні споруди Понінківської фабрики переоснастять

Нове керівництво вирішило провести технічне переоснащення очисних споруд на Понінківській КПФ

Очисні споруди Понінківської фабрики пер…

Усвідомлюючи рівень згубного впливу стічних вод на екологічний стан річки Хомора, нове керівництво Понінківської картонно-паперової фабрики вирішило провести технічне переоснащення очисних споруд підприємства, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Такі роботи підлягають оцінці впливу на довкілля та передбачають громадське обговорення звіту з ОВД.

Громадські слухання відбулись. Керівництво Понінківської картонно-паперової фабрики зауважило, що пропозиції та зауваження будуть враховані, на письмові звернення надійдуть аргументовані відповіді від проектантів та спеціалістів профільного міністерства.

Рішення про провадження планованої діяльності буде приймати уповноважений орган – Мінекоенерго.

Нагадаємо, минулоріч Хмельницький окружний адмінстративний суд  передав на розгляд до Волинського окружного адміністративного суду  позов Держекоінспекції у Хмельницькій області до "Понінківської картонно-паперової фабрики – Україна", в якому держава вкотре позивається до підприємства через систематичне забруднення місцевих річок. А в другій декаді квітня екологи в порядку статей 45,49 Водного кодексу України звернулися до Державного агентства водних ресурсів України щодо прийняття рішення про зміни умов спеціального водокористування для ТОВ "ПКПФ-Україна" в частині зменшення лімітів скидання забруднюючих речовин у річку Хомора. Тоді  природоохоронці підготували адміністративний позов до суду щодо скиду підприємством зворотних вод у річку Хомора. Причиною тому став мор риби на Житомирщині у Хоморі. Збитки сягнули майже 22 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"