Очільник Хмельниччини чатує на дорогах області

Олександр Корнійчук ловить фури з лісом
Depo.
23 липня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua
Очільник Хмельниччини чатує на дорогах області
Очільник Хмельниччини чатує на дорогах області

Вантажівку з немаркованою деревиною спіймав голова облдержадміністрації просто на дорозі і написав про це в ФБ, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Старокостянтинівський район, дорога на Київ, - йдеться в дописі губернатора. - Затримали фуру з немаркованим лісом. Є усі підстави вважати, що кругляк вивозився не зовсім законно."

Очількик Хмельниччини чатує на дорогах області  - фото 1

На місце події викликали правоохоронців, очільник облдержадміністрації тим часом проводив "виховну" роботу.

Очількик Хмельниччини чатує на дорогах області - фото 2

"Рай для дуба в нас тут, але скільки в нас тут його є? – задав риторичне питання губернатор підприємцеві і продовжив: У вас тільки одні долари в очах."

Очількик Хмельниччини чатує на дорогах області  - фото 2

Тим часом і підприємець висловив свої претензії щодо утиску місцевих підприємців, які не можуть придбати ліс на місцевому аукціоні: "Дайте нам хоча б 30% лісу. Наведіть порядок".

Очількик Хмельниччини чатує на дорогах області - фото 4

В свою чергу губернатор пише: "За інформацією від наших активістів, щоп’ятниці по дорозі на Київ у Старокостянтинівському районі їдуть фури з немаркованим лісом-кругляком. Затримали дві фури. Одна - з деревом Старокостянтинівського лісгоспу. Кругляк маркований, документи в порядку. На другій фурі, яку зупинили згодом, кругляк був без клем. Документи, які вказували, що дерева зрізані у Щепетівському військовому лісгоспі, теж викликали підозру. Запросили на місце військового прокурора. Зараз цією справою займається військова прокуратура, а я триматиму розслідування на контролі."

Нагадаємо, у середині липня місцева влада "взялася" за ліси. Днями вирубку лісів на Городоччині проінспектував губернатор, а на Ярмолинеччині незаконно вирубали гектар лісу.

Очількик Хмельниччини чатує на дорогах області  - фото 3

Проте результатів таких перевірок наразі немає ніяких.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та