Поділля багате на неповторні каньйони

Особливо ефектно ландшафти виглядають восени
Поділля багате на неповторні каньйони
Поділля багате на неповторні каньйони

Навіть маленька річечка на Поділлі може утворити грандіозний каньйон висотою кілька десятків метрів, повідомляє  Depo.Хмельницький з посиланням на "Всвіті".

Фото Каньйону Смотрича у Цвіклівцях, як і решту світлин зробила з квадрокоптера Ірина Пустиннікова. 

Неповторні каньйони Поділля - фото 1

 Річка Смотрич поділила село Цвіклівці на дві половин. Напевно, це найкрасивіше місце в околицях Кам’янця-Подільського: свої останні кілометри перед впадінням в Дністер річка Смотрич проходить максимально красиво.

Каньйон Смотрича, Цибулівка

Неповторні каньйони Поділля - фото 2

Смотрич між Кам'янцем-Подільським і селами Цибулівка і Зубрівка.

 Каньйон Смотрича

Неповторні каньйони Поділля - фото 3

Мабуть, найвідоміше місто, повністю оперезане крутим каньйоном — Кам'янець-Подільський, один з головних туристичних магнітів України.

Побачити всю красу каньйону найлегше з повітряної кулі: Кам'янець вважається столицею українського повітроплавання, і політати тут можна в будь-який день, була б погода.

Каньйон річок Сурша і Сара-Лунга

Неповторні каньйони Поділля - фото 4

Дністровський каньйон не самотній у своїй красі: більшість його приток на цій ділянці теж мають нехай не дуже довгі, зате дуже красиві каньйони. Дві крихітні річки Сара-Лунга і Сурша об'єднуються в одну всього за сотню метрів від впадіння в Дністер. Знаходиться це диво у Кельменецькому районі Чернівецької обл., і цивілізованих під’їздів до нього просто немає. Правда, красу можна на кілька секунд побачити з вікна дизель-поїзда Гречани – Ларга.

Каньйон Жванчика, Жванець

Неповторні каньйони Поділля - фото 5

Замками багатий не лише Збруч. Неподалік від впадіння Жванчика в Дністер, в селі Жванець Кам'янець-Подільського району височіють руїни середньовічних укріплень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та