Поділля багате на неповторні каньйони

Особливо ефектно ландшафти виглядають восени
Depo.
2 листопада 2016 21:30
ФОТО: depo.ua
Поділля багате на неповторні каньйони
Поділля багате на неповторні каньйони

Навіть маленька річечка на Поділлі може утворити грандіозний каньйон висотою кілька десятків метрів, повідомляє  Depo.Хмельницький з посиланням на "Всвіті".

Фото Каньйону Смотрича у Цвіклівцях, як і решту світлин зробила з квадрокоптера Ірина Пустиннікова. 

Неповторні каньйони Поділля - фото 1

 Річка Смотрич поділила село Цвіклівці на дві половин. Напевно, це найкрасивіше місце в околицях Кам’янця-Подільського: свої останні кілометри перед впадінням в Дністер річка Смотрич проходить максимально красиво.

Каньйон Смотрича, Цибулівка

Неповторні каньйони Поділля - фото 2

Смотрич між Кам'янцем-Подільським і селами Цибулівка і Зубрівка.

 Каньйон Смотрича

Неповторні каньйони Поділля - фото 3

Мабуть, найвідоміше місто, повністю оперезане крутим каньйоном — Кам'янець-Подільський, один з головних туристичних магнітів України.

Побачити всю красу каньйону найлегше з повітряної кулі: Кам'янець вважається столицею українського повітроплавання, і політати тут можна в будь-який день, була б погода.

Каньйон річок Сурша і Сара-Лунга

Неповторні каньйони Поділля - фото 4

Дністровський каньйон не самотній у своїй красі: більшість його приток на цій ділянці теж мають нехай не дуже довгі, зате дуже красиві каньйони. Дві крихітні річки Сара-Лунга і Сурша об'єднуються в одну всього за сотню метрів від впадіння в Дністер. Знаходиться це диво у Кельменецькому районі Чернівецької обл., і цивілізованих під’їздів до нього просто немає. Правда, красу можна на кілька секунд побачити з вікна дизель-поїзда Гречани – Ларга.

Каньйон Жванчика, Жванець

Неповторні каньйони Поділля - фото 5

Замками багатий не лише Збруч. Неподалік від впадіння Жванчика в Дністер, в селі Жванець Кам'янець-Подільського району височіють руїни середньовічних укріплень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та