ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині викрили міжрегіональний "конвертаційний центр"

Лише цьогоріч через нього "пройшло" 80 мільйонів гривень
Depo.
28 вересня 2015 12:05
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині викрили міжрегіональний "конвертаційний центр"
На Хмельниччині викрили міжрегіональний "конвертаційний центр"

Протиправну діяльність податківці викрили у ході операції  "Рубіж", повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі відомства.
 
Вже встановлено,  що "конвертцентр" працював на базі двох фермерських господарств і фактично надавав послуги із незаконного оформлення документів для підприємств ряду областей України. Вони ж в свою чергу здійснювали зовнішньоекономічні операції.
 
Сума проконвертованих коштів сягнула більше 80 мільйонів гривень, що дало можливість  незаконно  сформувати податковий кредит з ПДВ.
Через рахунки СФГ, знімалася готівка, а також перерахувалися кошти на рахунок легальних підприємств та на карткові рахунки фізичних осіб.
Маскуючи свою діяльність, організатори, діючи від імені "підпорядкованих" підприємств, застосовували переваги спрощеної системи оподаткування, імітували здійснення легальної діяльності СФГ, використовуючи незначні посівні площі на території  Хмельницької області.
 
Відтак не сплачено податків на загальну суму понад 5,6 мільйона гривень, які зняті зі спецрахунку та фактично використані учасниками злочинної схеми на власні потреби.
Під час 7 обшуків, накладено арешт на 230 тонн сої та пшениці, орієнтовною вартістю 2 мільйона гривень. На квартирах організаторів, вилучені первинні фінансово-господарські документи, печатки, гроші, бланки первинних фінансово-господарських документів з відтисками печаток, пластикові банківські картки „VISA" та „MasterCard", які використовувались при обготівкуванні коштів, тіньова бухгалтерія.  
 
Слідчі дії тривають.
 
Про діяльність ДФС та законослухняність підприємців читайте на порталі Depo.Хмельницький.