На Хмельниччині розростаються "щупальці" медведчуківських псевдогромад

Податківці Хмельниччини документують нові прояви діяльності так званих "народних" підприємців
Depo.
19 липня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині розростаються "щупальці" медведчуківських псевдогромад
На Хмельниччині розростаються "щупальці" медведчуківських псевдогромад

Працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили нові утворення, що мають відношення до діяльності "народних підприємців", передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Податківці викрили факти діяльності, так званих "народних підприємств" і самопроголошеної територіальної громади Хмельницького.

"На території Дунаєвецького району встановлено двох суб’єктів, які повідомили орган фіскальної служби про здійснення діяльності у статусі "людина": від територіальної громади села Женишківці і села Гоголі в особі народного реєстратора О. Уграк про створення "Децентралізованого майнового реєстру природних ресурсів України"; від Уповноваженого у справах територіальної громади села Балин та села Петрівське М. Козуленко про прийняття рішення розпочати власну владно-фінансову, некомерційну економічну та соціальну діяльність у міжнародному правовому статусі," – зазначено в офіційній інформації обласної податкової.

Крім цього, поблизу АС №5 було зафіксовано п’ять пасажирських автобусів за наліпками на лобовому склі "Народавтотранс".

Ще раніше у Хмельницькому працівники поліції та СБУ провели низку обшуків у самовільно захопленому псевдогромадою приміщенні та у помешканні засновниці незаконного утворення на Хмельниччині Ольги Уграк.

Було вилучено документацію і оргтехніку. Серед паперів  були журнали самооподаткування народних підприємців, видачі свідоцтв, звітності про витрати територіальної громади, копії та оригінали свідоцтв "народних корпорацій" та "народних підприємств", копії паспортів, різні бланки, чеки, нотатки та буклети тощо.

Також вилучено 16 печаток та один штамп, накладки до печаток.

Загалом перелік вилученого ледве вмістився на 100 сторінках.

Нагадаємо, нещодавно на нараді у президента генпрокурор Луценко повідомив про затримання у Хмельницькому соратниці Медведчука, якій інкріміновано державну зраду.

Жінка оголосила себе керівником територіальної громади і почала збирати податки у підприємців.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Також читайте У Хме