У Хмельницькому силовики обшукують самовільно захоплений "офіс" тергромади

Самопроголошену територіальну громаду Хмельницького обшукують СБУшники та поліція
Depo.
24 травня 2016 13:16
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому силовики обшукують самовільно захоплений "офіс" тергромади
У Хмельницькому силовики обшукують самовільно захоплений "офіс" тергромади

Представники силових структур у Хмельницькому проводять обшуки у приміщенні колишньої комунальної аптеки №1, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомила керівник прес-служби облполіції Інна Проник, правоохоронці перевіряють приміщення, яке незаконно захопили представники самозваної "територіальної громади". У поліції та податківці є претензії до членів так званої тергромади, адже, як каже Проник, вони відмовляються сплачувати податки.

Окрім проведення обшуків захопленого приміщення та офісу, провірятимуть і житло учасників "громади".

Спустіле приміщення площею 605 кв. м. вже два роки захоплене так званою територіальною громадою міста Хмельницького.

Тоді у ЗМІ з’явилася інформація про перелік приміщень, які можуть бути передані у оренду.

8 травня 2014 року звернулися дві невідомі особи, які виявили бажання взяти вказане приміщення в оренду, з проханням показати їм його. Після цього група невідомих незаконно захопили нежитлове приміщення комунальної власності площею 605,2 кв. м, яке розташоване в центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 38.

Депутати Хмельницької міської ради зверталися з проханням до Генеральної прокуратури України з приводу "неспроможності та небажання правоохоронних органів та прокуратури захистити порушені права територіальної громади міста Хмельницького".

13 травня 2014 року працівники Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області за вказаним фактом внесли відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12014240010002235 за правовою кваліфікацією: ст. 35б КК України — самоуправство, але жодній особі тоді не було повідомлено про підозру.

Після того силовики проводили слідчі дії та допити.

Сьогодні ж поліція та предствники СБУ проводять обшуки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький