На Хмельниччині перевірять усі дитячі навчальні заклади щодо можливого знущання над дітьми

Причиною інспекцій є звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби щодо приниження й побиття пацієнтів в Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії "Каштан"

На Хмельниччині перевірять усі дитячі навчальні заклади щодо можливого знущання над дітьми та булінгу в дитячому середовищі, повідомляє Depo.Хмельницький.

Причиною стало звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби щодо приниження й побиття пацієнтів в Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії "Каштан".

На місце інциденту виїхала комплексна перевірка як зовнішня, так і внутрішня. Внутрішню проводить головний лікар санаторію "Каштан", зовнішню - представники служби у справах дітей, завуч санаторію "Дністер" і головний педіатр області.

"В будь-якому випадку, розберемося наскільки вина вихователя, але напевне що ситуація такого дитячого булінгу мала місце в цьому закладі, що вже ставить багато-багато запитаь як відбувається виховний процес в цьому закладі, - каже заступник голова Хмельницької ОДА Світлана Павлишина. - Тому однозначно будуть нести і педагогічний керівник і керівники закладу, тому що неприпустимі такі ситуації.

За її словами, є необхідність зробити такі перевірки в усіх наших інтернатних закладах, закладах санаторного типу обов'язково. Окремо працюватимуть і з дітьми, аби попередити булінг та нагадати підліткам не лише про права, а й відповідальність.

Нагадаємо, поліцейські проводять перевірку за фактом некоректного поводження з дітьми у санаторії, а напередодні Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба оприлюднив інформацію про те, що один із хлопчиків, який проходив лікування у Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії, поскаржився своїй мамі на вихователя, який, з його слів, бив дітей та змушував стояти на колінах з піднятими руками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook