На Дунаєвеччині у зараженому чумою селі роблять подворові обходи-дослідження

А також перевіряють всі магазини та місця громадського харчування
Depo.
17 травня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua
На Дунаєвеччині у зараженому чумою селі роблять подворові обходи-дослідження
На Дунаєвеччині у зараженому чумою селі роблять подворові обходи-дослідження

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ПЦ, у Дунаєвецькому районі здійснюють клінічне обстеження усього наявного поголів’я свиней ще у трьох селах та перевіряють місця громадського харчування та місця продажу м'яса.

В селі Гірчична ходять по дворах, обстежують домогосподарства, виявляють та вилучають свиней. Вже вилучили та знищили безкровним методом 46 голів. Туші тварин, продукцію тваринного походження, гній, корм, тару, малоцінний інвентар, дерев’яні підлоги, годівниці, перегородки та інші ймовірно контаміновані матеріали були спалені на місцевому худобомогильнику та спеціально відведених площадках в межах епізоотичного вогнища під наглядом спеціалістів Держпродспоживслужби району.

В зоні захисту до якої входять три населені пункти (селах Іванківці, Дем’янківці та Слобідка Гірчичанська) здійснено перепис, облік та клінічне обстеження усього наявного поголів’я свиней. Відповідно ще проводиться перепис, облік та клінічне обстеження усього наявного поголів’я свиней в зоні нагляду.

"На даний час проводиться перевірка місць торгівлі м’ясними продуктами, закладів громадського харчування, супермаркетів", - повідомляє в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби району Валентина Дмітрієва.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та