Минулоріч хмельничани накрали газу в держави на мільйон

За рік газовики Хмельниччини виявили 200 крадіжок блакитного палива
Depo.
2 червня 2016 10:32
ФОТО: depo.ua
Минулоріч хмельничани накрали газу в держави на мільйон
Минулоріч хмельничани накрали газу в держави на мільйон

У минулому році ПАТ "Хмельницькгаз" задокументовало близько 200 крадіжок блакитного палива, чим завдано державі збитків на суму 1 млн.грн, передає Dеpo.Хмельницький.

Як повідомляє прес-служба компанії, при проведенні відповідних обстежень зафіксовано 160 втручань в роботу лічильників, 12 самовільних врізок в систему газопостачання, з яких значна частина у приватному секторі.

Крім того, 30 самовільних відновлень газопостачання, що наражає на величезну небезпеку не лише мешканців будинку, а й оточуючих.

Як правило, ці незаконні та вкрай небезпечні дії здійснює та категорія споживачів Хмельницької області, яким було припинене газопостачання через багатотисячні борги за газ. Левова частка крадіжок газу виявляється при знятті лічильників на чергову державну повірку при виконанні зовнішнього огляду лічильника і встановлених на приладі пломб заводу-виробника та газорозподільної компанії.

У "Хмельницькгазі" попередили: за втручання в роботу лічильника передбачено штраф від 20-30 тис. грн., за здійснення самовільної врізки в газопровід – понад 100 тис. .

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та