ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі кухарі намагалися боротися за звання кращого

Економічні труднощі певною мірою завадили поборотися за звання кращого і конкурс ледь відбувся
Depo.
21 липня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі кухарі намагалися боротися за звання кращого
Хмельницькі кухарі намагалися боротися за звання кращого

Цьогоріч у конкурсі на звання кращого кухаря взяло участь лише три претендента. Це, зокрема, кухарі з кафе "Меркурій", "Наомі", та "М-cafe", повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Кількість учасників конкурсу з року-в-рік зменшується. Але так мало як тепер, ще не було.

За словами заступника начальника управління торгівлі міськради Наталії Коваль, це пов'язано насамперед із економічними труднощами в країні. "В обласному центрі майже півтисячі ресторанних закладів, з них - 70 кафе. Зголосилися і прийшли на конкурс лише троє",- з сумом константує пані Наталя.

Але у Хмельницькому є й справжні фанати свого діла, як от керуюча кафе "Меркурій" Наталя Гуцалюк: "Кафе має розвиватися не дивлячись ні на що, тому ми приймаєм участь не тільки у цьому конкурсі щорічно, а також багатьох інших фахових змаганнях". 

Кухарі Хмельницькогонамагалися боротися за звання кращого - фото 1

Новинкою кулінарного турніру було те, що учасникам не повідомили, з яких саме інгредієнтів мають бути приготовлені страви - так звана "Чорна скринька".

Кухарі Хмельницькогонамагалися боротися за звання кращого - фото 2


Традиційно, кухарі представили на суд журі своє домашнє завдання -  страви,  які приготували завчасно, та ті,  які готувалися безпосередньо на конкурсі, перед суддями.Кухарі Хмельницькогонамагалися боротися за звання кращого - фото 3

Члени журі, яких цього разу було практично вдвічі більше аніж учасників, все ж повною суворістю підходили до оцінювання. Окремо розглядали кілька номінацій: сервіровку столу та оформлення страви, майстерність кухарів у приготуванні  та  подачі своїх шедеврів, їх презентації. Головним, безумовно, ж є -  власне смак страви.

Кухарі Хмельницькогонамагалися боротися за звання кращого - фото 4

Офіційне вручення нагороди переможцю відбудеться, як завжди, на день народження Хмельницького.

"Конкурс проводитимемо і наступного року, - каже Наталія Коваль. - Ми віримо, що стане краще в економічному плані і спробуємо більш заохотити людей".

А от призові місця посіли цього разу всі. Найкращою стала кухар 4-розряду Інна Шовдра, яка представляла кафе "Меркурій. Друге місце розділили між собою інші два учасники змагань, набравши рівну кількість балів, це кафе "Наомі" та "М-cafe".

Більше новин про конкурси та поварів читайте на Хмельницький.depo.ua.