Кожен п'ятий офісний працівник в Україні готовий звільнитися

Трохи більше "тримаються" за свою роботу
Depo.
30 червня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua
Кожен п
Кожен п'ятий офісний працівник в Україні готовий звільнитися

Працівників офісів, які боїться втратити свою роботу чуть більше тих, які готові з нею розпрощатися, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на результати опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Сьогоднішня відносна стабілізація на ринку праці та зниження показників конкуренції призвели до того, що "білі комірці" стали трохи рішучіше у своїх намірах змінити роботу.

За півроку кількість тих, хто серйозно має намір розпрощатися з роботодавцем, залишилося практично без змін – приблизно п'ята частина опитаних. Однак помітно збільшилася кількість тих, хто вже звільнився до теперішнього часу. Згідно з опитуванням, це кожен сьомий офісний співробітник. Трохи менше половини час від часу думають про звільнення, проте не наважуються це зробити. Один з дванадцяти боїться, що не зможе знайти нову роботу. Притому кожного восьмого влаштовує його теперішня робота. Найчастіше про звільнення думають банківські працівники і працівники страхових агентств, рідше - IT-фахівці та представники медіа.

Кожен п'ятий офісний працівник в Україні готовий звільнитися - фото 1

Загалом через інфляцію і постійне зростання цін матеріальне становище українців не можна назвати хорошим. Більшості з них не переглядали оклад на 2016 рік. Тому троє з п'яти "білих комірців" головною причиною звільнення назвали низькі зарплати та відсутність перспектив їх підвищення. Матеріальний фактор є номером один у прийнятті рішення.

Кожного третього пригнічують рутинні нецікаві завдання, а кожного четвертого – регулярні перепрацювання. Більше, ніж п'ята частина офісних працівників задумаються про звільнення у випадку скорочення додаткових виплат і практично стільки ж, якщо не складаються стосунки з керівництвом. Для кожного п'ятого-шостого мотивом для звільнення може стати "чорна" або "сіра" зарплата, а кожного сьомого – нестабільність в роботі, неофіційне працевлаштування і відсутність соціальних гарантій. Значно рідше офісні працівники звільняються через незручне розташування офісу, відсутність страховки і поганого клімату в колективі.

Кожен п'ятий офісний працівник в Україні готовий звільнитися - фото 2

Дані отримані в результаті опитування, проведеного у травні 2016 року. В опитуванні взяли участь 2004 респонденти з різних регіонів України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та