Кошти на лікування пораненим в АТО збиратимуть на мистецькому аукціоні

На Хмельниччині стартував благодійний мистецький проект допомоги учасникам АТО
Depo.
4 жовтня 2016 10:33
ФОТО: depo.ua
Кошти на лікування пораненим в АТО збиратимуть на мистецькому аукціоні
Кошти на лікування пораненим в АТО збиратимуть на мистецькому аукціоні

Благодійний аукціон під назвою "Ти тільки живи" розпочав свою благородну місію на Хмельниччині, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-служби ДФС в регіоні, кошти від проведення аукціону надійдуть для допомоги пораненим захисникам України.

Організаторами заходу є Територіальне відділення  ВГО "Асоціація платників податків України" у Хмельницькій області, Хмельницький обласний художній музей,  Центр допомоги учасникам АТО та Головне управління ДФС у Хмельницькій області.

Метою даної ініціативи є збір коштів для допомоги пораненим бійцям, аби вони зрозуміли, що не залишились наодинці зі своїми проблемами. Реалізація можливості для кожного бажаючого внести посильний внесок на реабілітацію наших захисників проводитиметься  шляхом надання/придбання робіт, які запропонують для участі в аукціоні.

Загалом 42 автори надали 102 роботи для участі у мистецькому проекті, кожен з них відомий у своєму виді мистецтва і має авторитет серед поціновувачів. З переліком можна ознайомитися на сайті Хмельницького обласного художнього музею. Сам аукціон відбудеться в приміщенні музею 11 жовтня о 15:00.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт