Казарми для 400 армійців Тернопільщини вже майже готові

У Теребовлі підходить до завершення будівництво трьох казарм покращеного планування для контрактників

На Тернопільщині на завершальній стадії будівництво трьох казарм для військовослужбовців, повідомив Depo.Тернопіль офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони Василь Лабай.

У Теребовлі підходить до завершення будівництво казарм покращеного планування для контрактників окремої артилерійської бригади ОК "Захід". У цьому райцентрі на завершальній стадії будівельні роботи, де проживатимуть майже 400 військовослужбовців.

За словами начальника відділу капітального будівництва та ремонту Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління підполковника Володимира Клецуна уже завершено оздоблення фасадів та закінчуються роботи в середині приміщень.

"Перед тим як здати житло в експлуатацію підрядник має здійснити ще благоустрій території довкола казарм. Якщо погода не підведе, то уже ближчим часом, після усіх відповідних процедур можна буде вселятися у новенькі приміщення", - додає підполковник Володимир Клецун.

Нові казарми – це двоповерхові цегляні будівлі, покращеного планування із просторими житловими приміщеннями, розділеними на двокімнатні блоки. У кожному блоці є санвузол з душовою кабіною і туалетом. Будівлі збудовані за сучасними технологіями. Кімнати будуть обладнані меблями для кожного військовослужбовця. На кожному поверсі кухня з індукційними плитами та мікрохвильовками. У побутових кімнатах – пральні машини, сушарки і місця для прасування. В одному блоці проживатимуть до 10 військовослужбовців. Кожна казарма розрахована на 125 осіб.

Нагадаємо, майже наполовину готові гуртожитки для армійців в Чорткові на Тернопільщині.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький