Майже наполовину готові гуртожитки для армійців в Чорткові на Тернопільщині

Будують два нові гуртожитки, проводять реконструкцію двох корпусів старої військової частини та їдальні

У гуртожитках для військовослужбовців у Чорткові зможуть розміститися понад 240 осіб, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців у Чорткові. Там будують два нові гуртожитки, проводять реконструкцію двох корпусів старої військової частини та їдальні. Фінансування повністю з державного бюджету. Стан виконання робіт орієнтовно - 40%.

"У 2018 році розпочато будівництво семи гуртожитків для військовослужбовців у Тернопільській області. По два гуртожитки будуються у Чорткові та Тернополі і три гуртожитки - у Теребовлі. Кожен гуртожиток розрахований на 120 військовослужбовців. Наша стратегія - створювати конкретні умови для перебування військових на території області.
Впевнений в тому, що ці кроки будуть мати продовження, адже ми зацікавлені, щоб Збройні сили України відновлювалися", - акцентує голова ОДА Степан Барна.

Нагадаємо, на фінішну пряму вийшло будівництво у Теребовлі казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом окремої артилерійської бригади оперативного командування "Захід". Тут у трьох 3 будинках проживатимуть понад 300 військовослужбовців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький