ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецькі депутати просять Деканоїдзе переглянути результати атестації

Вже днями в місті може залишитися лише половина правоохоронців
Depo.
9 лютого 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі депутати просять Деканоїдзе переглянути результати атестації

На сьогоднішній сесії міськради кам'янецькі депутати прийняли звернення до голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону Сергія Шпака, повідомляє Depo.Хмельницький.

Обранці висловилися за реформу, однак в розумних межах. І причини у них досить вагомі.

У Кам’янці-Подільському 36 працівників поліції не пройшли переатестацію, ще 12 звільняються у "знак солідарності", а торік 27 звільнили ще на першому етапі реформи.

Відтак, з 196 поліцейських уже за кілька днів може залишитися в місті лише близько половини.

Та й в процес апеляції вірять слабо.

Відтак, депутати прийняли звернення: “Ми повністю підтримуємо реформу, що здійснюється в нашій державі і вважаємо, що вона необхідна. Для підвищення кваліфікації та навчання спеціалістів, які б професійно виконували покладені на них обов’язки, потрібен час. На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації. Тому, просимо Вас, переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського”.

Нагадаємо, раніше міський голова Кам'янця- Подільського Михайло Сімашкевич вже висловлював незадоволення певними результатами переатестації поліцейських.

Також хвилю обурення в громадськості викликало й одне з рішень, за яким неатестованим виявився заступник керівника облполіції і командир спецроти "Богдан" Сергій Мельник.

Всі тепер чекають на реакцію Деканоїдзе.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та