ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Активісти обурені результатами переатестації поліції на Хмельниччині

У соцмережах здійнялася хвиля обурень через те, що переатестацію не пройшов заступник начальника облполіції Сергій Мельник
Depo.
9 лютого 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
Активісти обурені результатами переатестації поліції на Хмельниччині
Активісти обурені результатами переатестації поліції на Хмельниччині

Активісти і волонтери геть незадоволені через те, що "зарубали" заступника начальника ГУ Нацполіції в області і командира спецроти "Богдан" Сергія Мельника.

Гнівний пост написала у своєму Фейсбуці активістка Марина Шеремет.

"Мене дивує і обурює той факт що різні упирі проходять переатестацію, а бойовий офіцер виявися для комісії не достойний. - пише волонтерка. - Про Сергія можу казати багато гарного, але по суті. Вуглегірськ завжди був важким і географічно, і по настроям населення. Він зміг організувати там спілкування з людьми, їх підрозділ став допомагати харчами людям, які проживали в тому місті. Також він налагодив зв'язок з іншими підрозділами, які базувались поруч, бо раніше взаємодій не було, бо одні відносились до ЗСУ, а інші ("Богдан") до МВС".

Активістка просить підтримати Сергія Мельника і засуджує "ганебну атестацію".

Активісти обурені результатами переатестації поліції на Хмельниччині - фото 1

До обурення долучилися й інші користувачі мережі, що особисто знають правоохоронця.

Активісти обурені результатами переатестації поліції на Хмельниччині - фото 2

Depo.Хмельницький звернувся за коментарем до Сергія Мельника. Поліцейський підтвнрдив, що дійсно не пройшов переатестацію, проте, точно не знає чому, але здогадується.

"12 спецпризначенців, з тих, хто першими поїхали в АТО, не пройшли переатестацію. Я  вступився за них - і, схоже, рикошетом, сам отримав - неатестацію", - коментує головний "богданівець".

На запитання, чи буде він подавати апеляцію, Сергій Мельник відповідає, що ще не визначився. 

Тож, слідкуватимемо за розвитком подій.

Біографічна довідка

Мельник Сергій Васильович народився 28 січня 1966 року в с. Гребенинка Старокостянтинівського району Хмельницької області.

У 1985-1987 роках проходив службу у Збройних Силах.

В 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ.

У 1998-2002 рр. — депутат Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, у 2002-2006 рр. — депутат Хмельницької обласної ради.

З 1990 до 1992 року — інспектор дорожньо-патрульної служби мотовзводу (м. Шепетівка) окремого батальйону ДПС ДАІ Управління внутрішніх справ Хмельницької області.

У 1992-1994 рр. — державтоінспектор, а згодом — старший державтоінспектор МРЕВ ДАІ відділу внутрішніх справ Старокостянтинівського району УВС Хмельницької області.

З 1994 до 1999 року — начальник відділення ДАІ відділу внутрішніх справ Старокостянтинівського району УВС Хмельницької області, а потім — командир Шепетівської роти дорожньо-патрульної служби ДАІ полку ДПС ДАІ УМВС України в Хмельницькій області.

З 1999 до 2000 року — перший заступник начальника відділу — начальник кримінальної міліції Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області.

У 2000-2005 рр. — начальник Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області.

У 2005-2010 рр. — начальник Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області.

З 2010 до 2011 року — начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Управління МВС України у Вінницькій області.

У 2012-2014 рр. — начальник Томашпільського РВ УМВС України у Вінницькій області.

З 2014 до 2015 року — начальник управління громадської безпеки УМВС України в Хмельницькій області.

З березня 2015 року — т.в.о. заступника начальника УМВС України в Хмельницькій області — начальник міліції громадської безпеки.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук.

Більше про події Хме