Історію українського війська вирішили в плакатах показати на Ізяславщині (ФОТО)

До Дня захисника України працює експозиція "ВОЇНИ: історія українського війська"

На Ізяславщині відкрилася виставка "ВОЇНИ: історія українського війська", повідомляє Depo.Хмельницький з аінформацією місцевої РДА.

Цей проект підготовлений Українським інститутом національної пам'яті й має на меті ознайомити всіх небайдужих із традиціями українського війська.

На виставці представлено 21 плакат який висвітлює період Київської Русі, Гетьманщини, І світової війни, української революції 1917-1921 років, національно-визвольного руху середини ХХ століття, сучасних Збройних Сил України. В основі проекту - знімки Анни Сенік. Автором проекту ре­конструкцій став і історик Микола Балабан.

Історія ж українського війська сягає кореня­ми часів давньої Русі. Загони з українських земель високо цінувалися у військах Великого князівства Литовського й Речі Посполитої. Козацька піхота була чи не найкращою у Східній Європі. Та й у XX ст. українці явили чимало зразків мужності та воїнської вправності. Матеріали виставки яскраво ілюструють шлях, який пройшли збройні сили України від Русі до АТО. Основною ідеєю проведення виставки є прагнення відродити почуття по­ваги до славних перемог наших предків.

Виставку демонструватимуть до кінця жовтня.

Нагадаємо, до Дня захисника до Хмельницького курсуватимуть додаткові потяги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький