ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Історія успіху: Як зайві кілограми навчили хмельничанина робити інших сильними й щасливими

Depo.Хмельницький розпочинає серію матеріалів про успішних подолян, що зуміли досягти висот та здійснити власну мрію, а нерідко - й допомогли здійснити мрії інших

Depo.
17 листопада 2018 14:00
ФОТО: depo.ua

Для того, аби чогось досягти, потрібно сильно прагнути до мети. Одне з найпоширеніших наших бажань - бути гарними, стрункими й, звісно, здоровими. Академік Амосов стверджував: "Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим".

Напевно, немає у Хмельницькому людини, яка хоча б раз не чула про молодого хмельничанина, фітнес-тренера, актора та музиканта Вадима Машталера. У це важко повірити, але ще два з половиною роки тому це був звичайних парубок, яких тисячі, невідомий широкому загалу пересічний житель обласного центру. А сьогодні Вадим - справжній чарівник, що допомагає людям втілювати мрії та у буквальному сенсі змінювати долі.

Нині затятий спортсмен, раніше Вадим й не замислювався над кар'єрою фітнес-тренера, важив близько 100 кілограмів, натомість здобув дві вищі освіти - обидві фінансового спрямування - та, як зізнається, не завжи почувався впевнено.

"Я був таким собі хлопцем, не завжди впевненим у собі через свою зовнішність, - згадує він. - Але одного разу я сказав собі: ти повинен змінитися і ти це зумієш. Крім того, мені завжди було цікаво, на що здатне моє тіло і де моя межа". І він зумів. За півроку занять Вадяй (як охрестив Вадима його тренер) зумів скинути зайві 40 із лишком кілограмів та перетворити своє тіло на еталон. Більше того, власний приклад так надихнув його, що він захотів допомагати й іншим.

За 2,5 роки тренерської кар'єри його підопічні "вадяйчики", а таких уже більше двох сотень, досягли гарних результатів. Деякі - неймовірних. У команді тренера є люди, що схудли на 45 і більше кілограмів. Рекордсмен зі схуднення - підопічний, що зумів "здолати" 52 зайві кілограми.

Тренер розповідає, що левову частку тих, хто звертається до нього по допомогу у корекції фігури, природно складають жінки (майже 80%), втім, худнуть під проводом Вадяя і чоловіки, і навіть діти.

Однією з особливістей фізичних занять "вадяйчиків" є те, що вони мають альтернативу - інтенсивно займатися у спортзалі, а коли немає такої можливості - то тренер пропонує своїм підопічним онлайн супровід. "Я допомагаю правильно організувати харчування та точно вказую, які саме фізичні навантаження потрібно кожному з моїх "вадяйчиків". Але я і суворо контролюю їх, - каже Вадим. - Я суворий, але справедливий. Кожен підопічний отримує від мене "у подарунок" мого "чарівного пенделя". А якщо серйозно, головне - правильні настанови, підтримка та контроль".

Окремої уваги заслуговує й діяльність Вадима, пов'язана із допомогою дитячим будинкам, інтернатам та храму у Сутківцях. "Усе це стає можливим завдяки моїм "вадяйчикам", друзям та усім небайдужим, хто долучаєтся до цієї допомоги. І за це я вдячний їм усім", - додає спортсмен.

Вадим Машталер є яскравим прикладом того, що кожен може творити власну долю. Для цього варто лише любити себе та достеменно знати, чого хочеш.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook