Хмельницькій "Солідарності" підсовують нового очільника

На заміну Гвоздьову "призначили" зверху Чернилевського
Depo.
25 серпня 2016 08:11
ФОТО: depo.ua
Хмельницькій "Солідарності" підсовують нового очільника
Хмельницькій "Солідарності" підсовують нового очільника

Президентського "куратора" Хмельниччини Михайла Гвоздьова прибирають з очільника облорганізації БПП "Солідарність", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією місцевих ЗМІ.

Йому на заміну настирно пропонують колишнього секретаря Хмельницької міськради і екс-БЮТівця Костянтина Чернилевського.

На внутрішніх зборах обласного осередку БПП тепер уже екс-керівник парторганізації Михайло Гвоздьов здав повноваження, а екс-бютівець Костянтин Чернилевський зайняв його місце.

"Для нас це стало шоком, тому що по-перше, ніхто його кандидатури не обговорював, а по-друге, керівники обласних осередків обираються на обласних партійних загальних зборах, а не десь в кабінетах, обмеженим колом людей", - каже джерело газети "Є".

Сам же Чернилевський так прокоментував НГП ситуацію: “Відбулася партійна конференція, де мою кандидатуру запропонували на пост голови обласної організації “Солідарність”. Однак це ще не означає повноцінного обрання. Далі рішення за вищим партійним органом, а потім – повторне затвердження на обласній конференції".

Нагадаємо, саме Гвоздьов дотепер узгоджував всі кадрові питання і був головним архітектором виборчої кампанії президентської партії на Хмельниччині.

А Чернилевський на останніх виборах Хмельницького міського голови у другому турі програв "свободівцю" Симчишину.

Екс-секретар міськради свого часу входив до Блоку Юлії Тимошенко, при цьому вважали, що на виборах його підтримував відомий нардеп Олександр Герега, хоча й балатувався він як самовисуванець.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та