Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ

Сезон відпочинку розпочався у дитячому таборі відпочинку "Чайка"
Depo.
6 червня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua
Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ
Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ

Відкрилася перша табірна зміна у позашкільному навчальному закладі "Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка” міста Хмельницького”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ - фото 1

Табір працює вселі Головчинці Летичівського району, на березі річки Південний Буг. Як і годиться, на свято гостей завітало чимало: представники міської влади, депутатського корпусу, управлінь та відділів міської ради, батьки дітей. У подарунок від міської влади "Чайка" отримала мультимедійний комплекс, який діти використовуватимуть не лише для розваг, а й для навчання, адже у таборі для усіх охочих діятимуть мовні гуртки.

Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ - фото 2

Секрктар міськради Михайло Кривак каже: "Радий за батьків, що вони мають куди віддати своїх дітей на відпочинок і за дітей, адже попереду на них чекає безтурботне літо, частину якого вони проведуть у цьому чудовому таборі."

Він же і зазначив, що цьогоріч меріявиділила вдвічі більше коштів на харчування дітей.

Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ - фото 3

Одягнені в різнокольорові галстуки, декламуючи веселі гасла, 260 дітей з Хмельницького, Шепетівки, Городка та Летичева презентували 9 загонів першої зміни, разом з усіма учасниками урочистої лінійки виконали Гімн України. Командири загонів урочисто підняли прапор табору.

Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ - фото 4

Загалом же у "Чайці" цього літа впродовж чотирьох змін планують оздоровити більше тисячі дітей, у тому числі пільгової категорії.

Разом із ними у таборі відновлюватимуть своє здоров’я діти з обмеженими фізичними можливостями Рекреаційного центру "Берег надії", які приєднаються 10 червня, а в липні – ще й школярі із прифронтового міста Старобільськ Луганської області, яке віднедавна стало містом-побратимом Хмельницького.

Хмельницька "Чайка" розпочала черговий політ - фото 5

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та