Губернатор Хмельниччини публічно заявив, що покидає посаду

"Прощальний" допис Олександр Корнійчук оприлюднив в Інтернеті

Про свою відставку написав на своїй сторінці в ФБ голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, передає Depo.Хмельницький.

"Я йду з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації, - пише Корнійчук. - Ці два роки були дуже важливими в моєму житті.
Я відчував вашу підтримку, прислухався до ваших порад. Ми разом розвивали нашу рідну Хмельницьку область і нам вдалось багато зробити."

За його словами, за його ж керівництва область стала політично стабільною.

А ще про здобутки пише: "Ведеться будівництво та реконструкція соціальних об'єктів - лікарень, шкіл, дитячих садочків, водогонів, електромереж. Розпочато масштабні ремонти доріг, адже тільки за митним експериментом нам вдалось залучити додатково 212 млн грн.
Наші території отримали новий імпульс розвитку і я сподіваюсь, що ці темпи не будуть зменшені."

Але Олександр Корнійчук обіцяє притому залашитися в політиці: "Я йду з посади, але не йду з політичного життя і ми з вами разом зробимо ще багато для поступального розвитку нашої держави."

На сайті президента немає поки ніяких офіційних документів з цього приводу.

Нагадаємо, не приховуючи амбіцій депутат обласної ради, керівник фракції "За конкретні справи", заступник генерального директора ТОВ "Епіцентр" Вадим Лозовий нещодавно заявив, що претендує на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації.

Як писав Depo.Хмельницький, на початку активної стадії президентської кампанії в області очікується кадрова перетряска. Замість Олександра Корнійчука на цю посаду начебто готують Вадима Лозового - одного з найближчих помічників відомої бізнес-сім'ї Галини і Олександра Герег.

Схоже, що власники мережі гіпермаркетів "ЕпіцентрК" Гереги, які є найбільшими латифундистами Хмельниччини, готові забезпечити Петру Порошенку максимально можливий результат на президентських виборах.

Як стало відомо Depo.ua, це пов'язано не лише з інертністю керівництва, але і з намірами Києва зробити ставку на певні місцеві "еліти", які мають серйозний вплив у регіоні.

Вже в середині березня цього року народний депутат від пропрезидентської фракції в Парламенті Андрій Шинькович став очолив Хмельницьку обласну організацію ПП "Солідарність - Блок Петра Порошенка". Він же в серпні 2015 року "під крилом" Гереги долучився до створення політичної партії "За конкретні справи". Ця політична сила орієнтується на Хмельницьку області, де на місцевих виборах - 2015 одержала найбільше мандатів в обласній раді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький