Туман розсіюється: Ймовірний наступник Хмельницького губернатора Корнійчука оприлюднив свої доходи

Сам претендент на посаду голови облдержадміністрації підтверджує свої амбіції

Туман розсіюється: Ймовірний наступник Х…

"Темна конячка" потроху світлішає. Ймовірний претендент на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації оприлюднив свої наміри, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Не приховуючи амбіцій депутат обласної ради, керівник фракції "За конкретні справи", заступник генерального директора ТОВ "Епіцентр" Вадим Лозовий журналістам видання заявив, що претендує на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації.

А от щодо спростування чуток про його "пришестя" сказав просто: "Це перестане бути чутками, коли Президент підпише Указ."

Ще більше ясності додає й подана е-декларація 47-річного Вадима Лозового. Представник місцевої політсили, зовсім небідного нардепа Олександра Гереги "За конкретні справи", теж зовсім не бідує.

Уся нерухомість родини Лозового зареєстрована в столиці. Це і квартира в Києві 92,7 "квадрати", і будинок 269,6 квадратних метри, і 137 та 71,9 кв.м. нежитлових примішень, і 61,43 "квадрати" якоїсь іншої нерухомості. Також Вадим Лозовий та його дружина Олена мають чотири земельні ділянки в Кивївській області (542, 180, 500 та 932 квадратних метри). Мають і одну "Hyundai Santa Fe" 2012 року.

Володіє Вадим Миколайович і 25% корпоративних прав фірми "UKRPOLBUD", яка зареєстрована в Польщі.

За минулий рік, згідно декларації, кандидат на посаду голови Хмельнциької ОДА, його дружина та двоє дітей, жили на гроші, які заробив глава сім'ї. Це 372 593 гривні зарплати в "Епіцентрі К" та 24 тисячі гривень від надання майна в оренду. Грошей у банківських установах подружжя немало. Натомість, задекларували готівку. Вадим Лозовий має "під подушкою" 10 тисяч доларів США та 150 тисяч гривень.

Як писав Depo.Хмельницький, напередодні початку активної стадії президентської кампанії в області очікується кадрова перетряска. Замість Олександра Корнійчука, який очолює облдержадміністрацію з квітня 2016 року, на цю посаду начебто готують Вадима Лозового - одного з найближчих помічників відомої бізнес-сім'ї Галини і Олександра Герег.

Схоже, що власники мережі гіпермаркетів "ЕпіцентрК" Гереги, які є найбільшими латифундистами Хмельниччини, готові забезпечити Петру Порошенку максимально можливий результат на президентських виборах.

Як стало відомо Depo.ua, це пов'язано не лише з інертністю керівництва, але і з намірами Києва зробити ставку на певні місцеві "еліти", які мають серйозний вплив у регіоні.

Вже в середині березня цього року народний депутат від пропрезидентської фракції в Парламенті Андрій Шинькович став очолив Хмельницьку обласну організацію ПП "Солідарність - Блок Петра Порошенка". Він же в серпні 2015 року "під крилом" Гереги долучився до створення політичної партії "За конкретні справи". Ця політична сила орієнтується на Хмельницьку області, де на місцевих виборах - 2015 одержала найбільше мандатів в обласній раді.

Довідка. Вадим Лозовий народився 30 січня 1971 р. в Києві. Освіта вища. У 2007 р. закінчив магістратуру Українського державного університету харчових технологій у м. Києві. Спеціальність: "Економіка та право".

Трудова діяльність:

- 1994-1998 рр. - ЗАТ "Фірма Сантехніка", товарознавець;

- 1998-2004 рр. - ЗАТ "Фірма Сантехніка", директор;

- 2004-2007 рр. - ТОВ "Цермет АГС", комерційний директор;

- 2007 р. - ТОВ "Сенс К", комерційний директор;

- 2007-2008 рр. - ТОВ "Епіцентр", директор гіпермаркету №4;

- 2008-2009 рр. - ТОВ "Епіцентр", директор гіпермаркету №5;

- 2009-2011 рр. - ТОВ "Епіцентр", директор гіпермаркету №6;

- 2011 р. - ТОВ "Епіцентр К", керуючий директор;

- 2011-2015 рр. - ТОВ "Епіцентр К", в.о. регіонального директора.

З листопада 2015 р. - депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії "За конкретні справи", а з березня 2017 р. - голова депутатської фракції.

Одружений, разом з дружиною виховує двох доньок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook