Глянцевий форум: Губернатор Хмельниччини зібрав цілу філармонію на стоденний звіт

Очільник облдержадміністрації Вадим Лозовий перед громадськістю говорить про зроблене і плани

Глянцевий форум: Губернатор Хмельниччини…

В обласній філармонії сьогодні голова Хмельницької облдержадміністрації проводить публічний форум-звіт, де розповідає про перші сто днів своєї роботи, передає Depo.Хмельницький.

Люду зібралося чимало, з районів організовано поприїжджали делегації на чолі з керівниками різного ґатунку, позбиралися й активісти та представники преси.

Розпочав Вадим Лозовий свій виступ крилатою фразою "Найтемніша ніч перед світанком" і далі перейшов до мови цифр.

Після півгодинного витупу губернатора планується дискусія з громадськістю та відповідді на питання. Потому очільник області спілкуватиметься з пресою.

Про роботу, виконану Вадимом Лозовим за перші сто днів своєї роботи читайте згодом в розширеному матеріалі Depo.Хмельницький. Зауважимо, що він одразу заявив, що цього часу йому вистачило, аби зрозуміти ситуацію в регіоні та визначитися з завданнями.

Нагадаємо, 19 травня Президент України Петро Порошенко особисто представив нового керівника Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового.

Вадим Лозовий - один з найближчих помічників відомої бізнес-сім'ї Галини і Олександра Герег. Схоже, що власники мережі гіпермаркетів "Епіцентр К", які є й найбільшими латифундистами Хмельниччини, готові забезпечити Петру Порошенку максимально можливий результат на президентських виборах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook