ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фермер з Хмельниччини звинуватив Держгеокадастр у корупції

У чоловіка посадовці начебто вимагали півтисячі доларів за "прискорення процесу" оформлення землевпорядної документації 

Depo.
13 березня 2018 11:08
ФОТО: depo.ua

Керівник ФГ "Фіра" Анатолій Мішов розповів, що працівники місцевого Держгеокадастру ніби як пропонували "прискорити процес" оформлення землевпорядної документації за окрему плату розміром від 500 доларів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Kurkul.

"Я почав оформляти договори оренди землі ще в 2012 році. Але коли пішов до тих земельних клерків, то вони мені сказали: давай так: $500 - і за два місяці всі папери будуть у тебе на руках. Якщо ні - тоді все по процедурі, - розповідає фермер.- В результаті із тих 42 га, які я хотів взяти в оренду, до 2015 року мені для оренди залишилося всього 18.

Чоловік, посилаючись на свої права та права членів фермерського господарства, аграрій відмовився давати хабар працівникам відомства. У зв'язку з цим на законну приватизацію земельної ділянки із земель державної власності Анатолій Мішов витратив більше 3,5 років. Натомість клопотання на розпаювання землі від інших членів ФГ "Фіра" досі залишаються незадоволеними.

"З грошима все зроблять одразу, без грошей - до побачення. Це я про наш кадастр. Стільки часу минуло, а мені дозволили приватизувати земельну ділянку тільки для себе особисто. Членам фермерського господарства нічого не дають оформити," - обурюється Анатолій Мішов.

Також фермер розповів, що на Хмельниччині нібито активно працюють так звані пай-хантери - люди, які на замовлення розширюють земельний банк замовників, часто вдаючись до хабарів та інших незаконних способів.

Нагадаємо, правоохоронці Хмельниччини цьогоріч вже викрили неправомірне відчуження із державної власності 20 га земель сільськогосподарського призначення вартістю близько мільйона гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook