"Файне місто" таки буде, але у 2021 році

Фестиваль "Файне Місто" відбудеться наступного року 28 липня - 1 серпня

"Файне місто" таки буде, але у 2021 році…

В 2021 році фестиваль "Файне Місто "відбудеться 28 липня - 1 серпня і триватиме 5 днів, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією організаторів у Facebook.

"Файні Люди, на жаль, ми змушені повідомити вас про те, що це літо пройде без фестивалю "Файне Місто", – пишуть організатори. – Через незалежні від нас обставини, спричинені поширенням пандемії COVID-19, ми змушені визнати, що проведення фестивалю 2020 року стає неможливим і ми переносимо його на 2021 рік. Сказати, що ми розчаровані — не сказати нічого."

Як кажуть організатори фесту, до кінця вірили в те, що ситуація налагодиться і неодмінно зустрінеться вся багатотисячна родина на Території Вільних Людей цього року. Але за останні кілька днів отримали повідомлення від всіх іноземних артистів про те, що їхня участь у цьогорічному фестивалі є неможливою.

"Вже зараз можна впевнено сказати, що міжнародні та внутрішні карантинні заходи не дозволять нам провести фестиваль у масштабах, які ми планували. Проводити "Файне Місто" абияк (в разі дозволу на проведення масових заходів) — не відповідає цінностям команди фестивалю", - стверджують вони.

Всі придбані квитки на цьогорічний фестиваль залишаються дійсними на 2021 рік. 

Нагадаємо, у зв'язку з пандемією вірусу COVID-19 та карантинними заходами у всьому світі, організатори вирішили провести фестиваль онлайн 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського та День Європи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"