Двоє нардепів з Хмельниччини прозвітували про "залучення" субвенцій на свої округи

Бюджетні субвенції, які уряд виділяє на розвиток окремих територій, депутати-мажоритарники записують собі у заслуги, тим самим "підкуповуючи" виборців грошима самих виборців

Про це інформують спостерігачі ГМ "Опора", повідомляє Depo.Хмельницький.

Народні депутати Сергій Мельник та Сергій Лабазюк прозвітували перед своїми виборцями про сприяння у виділенні державних субвенцій на їхні округи в 2018 році. Відповідна інформація "проскочила" в місцевих ЗМІ та на сайті одного з нардепів.

Нардепи продовжують використовувати тему залучення державних субвенцій задля власного "піару". Цього місяця двійко парламентарів говорили про свою, начебто, причетність до процесу розподілу державних коштів у 2018 році.

Публікацію "Завершуючи бюджетний рік" розмістила газета Хмельницької міської ради "Проскурів" (№49 від 6 грудня). У матеріалі зазначено, що "Кабінет Міністрів України продовжив розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій у 2018 році. Прийнято чергове розпорядження з цього питання від 7.11.2018 року №867-р. За ініціативи народного депутата Сергія Мельника в перелік об'єктів, які фінансуватимуться коштами субвенції, включено п'ять позицій на загальну суму 11 мільйонів гривень. Серед них - кошти на зміцнення матеріально-технічної бази трьох бюджетних установ."

Крім того, матеріал під назвою "114 мл грн. субвенції на соціально-економічний розвиток Хмельниччина отримала завдяки Мельнику" з'явився у місцевому онлайн-виданні "Новини. Хмельницький" 13 грудня. У публікації зазначено, зокрема, що "за майже 4 роки діяльності народний депутат Сергій Мельник ініціював, а Уряд підтримав, виділення на Хмельницьку область 114,1 млн грн державної субвенції на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій. З цієї суми майже 101 млн грн було виділено на об'єкти міста Хмельницького".

При цьому публікації без маркування про рекламу.

Нардеп Сергій Лабазюк про сприяння у виділенні субвенцій на округ повідомив на своєму сайті у звіті за рік роботи під назвою "Сергій Лабазюк: Спільними зусиллями будуємо майбутнє". У публікації зазначено, що в 2018 році "за сприяння Сергія Лабазюка на розвиток громад Хмельницького і Волочиського районів та міста Хмельницького надійшло 20 млн грн державних субвенцій".

На думку координатора громадського спостереження "Опори" за виборами у Хмельницькій області Андрія Попика, інформуючи потенційних виборців про свою нібито причетність до виділення на їхні округи державних коштів, народні депутати, вочевидь, прагнуть здобути електоральні переваги на найближчих виборах. Але їхні дії при цьому можна трактувати як такі, що мають ознаки зловживання бюджетним ресурсом для самореклами.

Нагадаємо, нардепи з Хмельниччини цієї осені були щедрими на благодійність.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький