Більше 300 жителів Тернопільщини зголосилися на контракт в армію

До війська йдуть чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки від 18 до 45 років

Більше 300 жителів Тернопільщини зголоси…

Від початку року більше 300 жителів області уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України, повідомив Depo.Тернопіль спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Василь Лабай.

У всіх районах області постійно відбуваються різноманітні заходи спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка зараз визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління – на потенційних Захисників Вітчизни.

За словами начальника відділу комплектування та призову - заступника військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковника Петра Сирка, представники військових комісаріатів області здійснюють роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ. У населених пунктах Тернопільщини у найбільш людних місцях розгортаються агітаційно-інформаційні намети, де розповідають про перевагу служби за контрактом.

Він також повідомив, що зараз контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей у різних видах та родах військ. Для Тернопільщини перевага надається військовим частинам бойового складу Західної України.

А зважаючи на характер та особливості проходження служби у Збройних Силах України військовослужбовцям надається окремий статус – це набір прав і свобод у поєднанні із обов’язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України і гарантуються Конституцією України.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"