З Тернопільщини до війська відправили перших призовників

У Тернопільськму облвійськкоматі відбулася відправка до навчальних центрів ЗСУ та Держприкордонслужби перших призовників

У рамках цьогорічної весняно-літньої призовної кампанії, сьогодні 23 квітня, з обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату урочисто на строкову військову службу відправлено юнаків до війська, передає Depo.Тернопіль з посиланням на інформацію Тернопільськго ОВК.

Перші призовники вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Державної прикордонної служби на Київщину, Черкащину, Полтавщину і Львівщину.
Проводжали тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста та представники громадськості.

Як зазначив виконувач обов'язки військовового комісара Тернопільського обласного військкомату полковник Олександр Скумбрій, що жоден зі строковиків не служитиме у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Впродовж квітня-червня, доки триватиме весняний призов на строкову військову службу, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України планується відправити понад півтисячі мешканців області віком від 20 до 27 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький