На Хмельниччині "взялися" за ліси
Місцева влада намагається навести лад в лісовому господарстві
- Хмельницкий
-
19 июля 2016 13:07

Використання і збереження лісового фонду перевірить спеціальностворена комісія, що запрацювала відсьогодні, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко разом з представниками силовиків та посадовців визначав напрями запобігання незаконної діяльності в лісовій галузі.
“На сьогодні є багато нарікань на правильність ведення лісового господарства, - каже Володимир Ілліч. - Ситуацію, яка склалася довкола лісової галузі області потрібно вивчити і, якщо є випадки несанкціонованої вирубки лісів та незаконної реалізації матеріалів, то необхідно вжити законних заходів з боку контролюючих органів."
В полі зору влади - ефективність використання лісового фонду лісокористувачами області, стан охорони лісів після незаконних рубок 2015 та 1 півріччя 2016 року, цивільно-правова відповідальність за порушення лісового законодавства та питання господарської діяльності з виробництва деревного вугілля.
За даними Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, площа лісів області становить 281,6 тис. га.
В постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства перебуває 192,5 (68%).
В лісокомунальних підприємствах області, яких нараховується 41 одиниця, - 73,3 тис. га лісових ділянок.
Окремою є й проблема передачі земель, які самозаліснились і не мають лісокористувача, та передача користувачам захисних смуг. Відсутність користувача в даних смугах призводить до неконтрольованих рубок в них і до завдання значних збитків державі.
Крім того, наразі відсутній чіткий механізм видалення зелених насаджень, які є за межами населених пунктів.
Ліси області є у користуванні багатьох користувачів, які часто неспроможні з ними впоратися. Тому, цілком вірогідно, їх передаватимуть одному користувачеві.
Нагадаємо, днями вирубку лісів на Городоччині проінспектував особисто губернатор, а на Ярмолинеччині незаконно вирубали гектар лісу.
Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий
Все новости на одном канале в Google News
- 11:20В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июле
- 11:40Минобороны анонсировало штрафы за нарушение военного учета в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" назначила новые поезда на лето (СПИСОК)
- 10:19"УЗ" меняет графики поездов в трех областях
- 23:34Как проходит профессиональное осушение помещения после затопления в Киеве Актуально
- 13:00Как правильно обновлять и модернизировать готовую сборку Инновации
- 15:16ТОП-10 авто из США в 2025 году Актуально
- 09:58В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июне
- 18:33Почему кукла Барби популярна уже более полувека: разбираемся в главных причинах Актуально
- 18:29Кредит онлайн без справки о доходах: реально ли получить деньги? Актуально
- 08:18Россияне ночью атаковали Хмельнитчину дронами и ракетами
- 18:16Незаменимые вещи из армейского склада: что попало в гардеробы модников Актуально
- 18:00Эксперт: Активы Богуслаева-младшего благодаря СБУ будут работать на государство
- 09:12ТОП-5 видов суши, которые 100% вам понравятся Актуально
- 11:13Обслуживание вихревых заслонок и бензиновых сажевых фильтров GPF — Master Service Актуально
- 13:02Холодильник для большой семьи: на что обратить внимание при выборе модели Актуально
- 19:06Что такое крипто-кредиты, для чего они используются и какие риски несут? Актуально
- 15:47Категории водительских прав А и В: в чем разница Актуально
- 20:28"Прецедент Богуслаева": СБУ задерживает "батальон Монако", — эксперт