Хмельничани знають, як вивести країну з кризи

Для того, аби українська економіка "ожила", можна запозичити польський досвід

Держава не може бути успішною, якщо понад 50% працездатного населення працюють в умовах нелегальної зайнятості або мінімізованих зарплат, - вважає голова Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області Іван Дунець, передає Depo.Хмельницький.

"Україна приречена робити кроки з "детінізації" економіки, у першу чергу, з легалізації зайнятості, - вважає Дунець. - Праця в тіні може бути тільки тимчасовим явищем і Україна впритул наблизилась до усвідомлення необхідності вирішення цієї загальносуспільної проблеми".

Але, одночасно із кроками з легалізації зайнятості та іншого, у містах, регіонах повинні бути запропоновані альтернативні робочі місця. Якраз це могло б вирішуватись при створенні нових виробництв і бізнесів інвесторами на пільгових умовах.

"Ми задаємось питанням, чому ми не запроваджуємо досвід, у даному випадку Польщі, яка завдяки  таким реформам досягла 12662 дол. США на одного поляка у 2015 році, а у 1995 році це було – 7428 дол. США. Нагадаємо, що зараз в Україні ВВП на душу населення складає 2109 дол. США. (в 1995р. – 3172 дол. США)", - додав голова об'єднання. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook