Хмельничани проять у влади для школярів безкоштовний проїзд

Е-петицію з пропозицією безоплатного проїзду в громадському транспорті та пільгів у маршрутках зареєстрували містяни

Громадські активісти обласного центру пропонують мерії запровадити безкоштовний проїзд учням загальноосвітніх шкіл міста, повідомляє Depo.Хмельницький.

З такою ініціативою виступила громадська організація "Жіночий антикорупційний рух". Вони й  просять мерію прийняти рішення про надання безкоштовного проїзду у комунальному транспорті та пільгового проїзду (50% вартості квитка) у маршрутному таксі учням (вихованцям) загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання на підставі учнівського квитка.

"Діти - це наше майбутнє. Але, на жаль, зараз підтримка сімей з дітьми здійснюється на вкрай низькому рівні, хоч пріоритетом і держави, і місцевого самоврядування є виховання майбутнього покоління, - йдеться в е-петиції. - Сьогодні під час вибору навчального закладу та гуртків, які відвідуватимуть діти, батьки часто беруть до уваги і майбутні витрати на проїзд, що деколи складають не малу суму коштів. В той же час багатьом родинам взагалі доводиться відмовлятися від відвідування їхніми дітьми позашкільних закладів, спортивних шкіл та гуртків тощо."
Нагадаємо, у Кам'янці-Подільському 10 тисяч учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл мають право користуватись міськими автобусами безкоштовно на протязі світлового дня впродовж усього навчального року. І так уже неперший рік. До слова, показувати учнівський їм не обов'язково.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook