Хмельничани можуть сплачувати рахунки за тепло рівними частинами впродовж року

У споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту доплатити в літній період

З жовтні цього року уряд надав можливість сім'ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами впрожовж року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.

Для цього потрібно написати заяву до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті послуги з теплопостачання.

Хмельничани можуть сплачувати рахунки за тепло рівними частинами впродовж року - фото 1

"Починаючи з дати подання заяви, щомісяця протягом опалювального періоду теплопостачальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% нарахованої плати за спожиту послугу. Решту суми доведеться заплатити протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно", - йдеться у повідомленні.

Але, міська влада закликає хмельничан вчасно розраховуватись за отримані послуги, а у випадку наявності заборгованості, погасити її до кінця поточного року. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook