Громади Хмельниччини та Куявсько-Поморського воєводства подружилися

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали сьогодні

Тергромади Хмельниччини та муніципалітети Куявсько-Поморського воєводства уклали Меморандум про співпрацю, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

Громади Хмельниччини та Куявсько-Поморського воєводства подружилися - фото 1

Підписали документ голова муніципалітету Хоцень Роман Новаковскі, голова муніципалітету Барухово Станіслав Бернард Садовські з головами Гуменецької, Лісогринівецької, Новоушицької та Сатанівської ОТГ.

Головно планують налагодити співпрацю між органами місцевих влад в соціально-економічній, освітній, оздоровчий та культурних сферах. 

В області реалізується 10 Угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з іноземними країнами.

Досить динамічно розвивається співробітництво з регіонами Республіки Польща. Реалізуються дві партнерські угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво із Куявсько-Поморським та Люблінським воєводствами. 

В регіоні реалізуються масштабні інвестиційні проекти, обсяг вкладених іноземних інвестицій становить майже 170 млн. доларів США.

Поляки встигли й поділитися досвідом роботи в питаннях децентралізації.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook